Logo

OPEL ASTRA KABRIOLET

Број на оглас: 2442130 | Објавен на: 18.06.2017, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Бензин

Километри: 150000

Менувач: Рачен

Каросерија: Кабриолети

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2017

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL ASTRA BERTONE1.6 KABRIO 74KW
FUL OPREMA ORIGINAL KILOMETRAZA telefon broj 078 205 085

 Гевгелија    Општина: Дојран

Прати Е-Маил

 PETAR