Logo

Audi a4 1.9 tdi Moze zamena

Број на оглас: 2442324 | Објавен на: 27.05.2017, 10:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Цена: 6.380 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Registrirano cela godina novi gumi evro kuka

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 zoran

Потврден огласувач