Logo

HAUBA ZA GOLF 4

Број на оглас: 2442388 | Објавен на: 17.01.2019, 18:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava HAUBA za golf 4 so malo ostetuvanje na gornite agli i mozat da se popravat se gledat dobro na slikite.....

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Kazim Demirovski

Потврден огласувач