Logo

KLAPNA ZA GOLF 4

Број на оглас: 2442401 | Објавен на: 18.05.2018, 22:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava klapna za golf 4 1.6...
Za cena ima mesto za dogovor...

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Kazim Demirovski

Потврден огласувач