Logo

SE PRODAVA FORD ESCORT 1.6 16v mozi zamena

Број на оглас: 2442737 | Објавен на: 22.04.2017, 19:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Escort

Година: 1993

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2016

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Fordo e vo ispravna sostojba, fali samo registracija!
od opema ima abs, servo, el.na stakla, el, retrovizori, el siber, aluminiumski bandasi, nov akomulator seuste pod garancija, i dr. mozi zamena ! kolata e staklo i e kako na slikite🔝

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Бобан

Потврден огласувач