Logo

Се продава точак CUBE OVERLAND

Број на оглас: 2443137 | Објавен на: 18.04.2018, 17:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава точак CUBE OVERLAND - најпрестижниот, најдобриот модел на СUBE

Точакот е како нов, одличен, без никаква забелешка.


Менувач 3х9 Shimano Deore XT

Кочници Magura


Рам алуминиум


цена 590 евра. Добра понуда.


tel za kontakt: 075-457-991 Gjorgji

Цената на нов точак е над 1500 еur

 Неготино    Општина: Неготино

Прати Е-Маил

 ГУМИ ПРОТЕКТ ДООЕЛ

Потврден огласувач