Logo

se prodava 988 cat

Број на оглас: 2443153 | Објавен на: 05.03.2018, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava 988 vo neispravna sostojba.
Cena po dogovor

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Silika Mineral (претпријатие)