Logo

se prodava 955 L

Број на оглас: 2443159 | Објавен на: 05.03.2018, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Cena po dogovor.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Silika Mineral (претпријатие)