Logo

Stalazi za vo dukan

Број на оглас: 2443230 | Објавен на: 16.10.2018, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat 6 zelezni stalazi so dimenzii 1m shirina I 2m 30sm visina Informacii kaj Zlatko na tel 075347097

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач