Logo

PLAKAR PRETSOBJE SO OGLEDALO

Број на оглас: 2443336 | Објавен на: 19.10.2017, 10:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


PLAKAROT E SO TRI DELA
NOV MALKU KORISTEN

TEL- 072/243-560

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 .

Потврден огласувач