Logo

Sedist za motor

Број на оглас: 2443764 | Објавен на: 14.09.2018, 18:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори/мопеди и Опрема / Додатоци на мотори и мопеди

Вид на оглас: Се продава


Retro sediste za cafe racer
Novo ne koristeno

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 st

Потврден огласувач