Logo

Opel corsa 1.2 96'

Број на оглас: 2443824 | Објавен на: 27.03.2017, 19:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Цена: 1.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel corsa 1.2 1996 god.
Registrirana
4 m+s novi gumi
Centralna brava na dalinski
Servo volan
Airbag
CD radio
Kolata e garazirana
Vo extra sostojba bez dopolnitelni vlozuvajna

 Дебар    Општина: Дебар

Прати Е-Маил

 Dino