Logo

Се продава топла ветрина

Број на оглас: 2444016 | Објавен на: 27.03.2017, 21:33
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Се продава нова некористена топла ветрина
информации на телефон 078 295 915

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Penco