Logo

Prodavam detski kopacki

Број на оглас: 2444209 | Објавен на: 21.04.2017, 18:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 МКД Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam detski kopacki br.30 marka KIPSTA,kopackite se kozni so gumeni kramponi ednas obleceni. Cenata e fiksna.

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач