Logo

Renault Laguna

Број на оглас: 2444234 | Објавен на: 04.02.2018, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Laguna

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2018

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Renault Laguna karavan 2003g
1.9 88kw odlicna.

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Nikolce