Logo

ATV гуми 20х11-9 B74

Број на оглас: 244427 | Објавен на: 10.10.2017, 09:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Гуми и Бандажи

Вид на оглас: Се продава


ATV гуми 20х11-9 B74
Имаме на лагер, може да се купи веднаш од продавница во Велес (нас.Тунел) или преку интернет од нашата ВЕБ страна: motoparts.com.mk
достава за 1 ден низ цела Македонија, плаќање при превземање

facebook.com/motopartsi
VIBER 078 216258
SKYPE: motoparts.com.mk
info@motoparts.com.mk
www.motoparts.com.mk

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 ДЕЛОВИ - Велес

Потврден огласувач