Logo

HOVERBOARD - SEGWAY elektricen skuter hoverbord segvej

Број на оглас: 2444671 | Објавен на: 08.08.2018, 11:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


15 incni gumi
30km domet
18km/h brzina
120kg nosivost

 Радовиш    Општина: Радовиш

Прати Е-Маил

 Ninebot Macedonia (претпријатие)