Logo

Masina za sadenje tutun

Број на оглас: 2444847 | Објавен на: 17.04.2017, 10:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 400 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Se prodava masina za sadejne tutun so 3 sedista vo odlicna sostojba, servisirana..
Isto taka se prodavaat elektricna(kartel) i racna masina za nizejne tutun.
Cena na elektricnata masina 400 evra
Cena na racnata masina 170 evra ( racnata masina e malku koristena)

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zore

Потврден огласувач