Logo

PT CRUISER- LIMITED 2003god. UNIKAT

Број на оглас: 2444858 | Објавен на: 22.09.2017, 08:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chrysler

Модел: PT Cruiser

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2017

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила

Вид на оглас: Се продава


PT CRUISER- LIMITED 2003god. UNIKAT
So orginal 170 000 km Prva boja Zelena metalik(green pearl onix)

MOZE ZAMENA ZA POMALA KOLA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 mihajlovski miroslav