Logo

Jeep Grand Cherokee 3.1TD Limited

Број на оглас: 2444930 | Објавен на: 18.04.2017, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Цена: 3.000 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Jeep Grand Cherokee 3.1TD Limited QuadraDrive 4x4
Jepot e vo odlicna sostojba so komplet generalen servis,dobro zacuvan bez ni denar vlozuvanje go prodavam zatoa sto sakam da zemam po malo vozilo, Jepot e na Bugarski tabli so redovni dokumenti plateno sve do krajot na 2017 godina. Za po detalni informacii javetese
Контакт Телефон: 077533031
Контакт Телефон: 077533031
опрема!!
-4(5) врати
-Аирбаг(8)
-4х4 со редуктер за брзи и бавни брзини и блокаж на диференцијал
-Аларм
-АВЅ
-ESP
-Централно со 2 клуча
-Парктроник
-Кожен салон
-Климатроник
-Бордкомпјутер
-Ел.огледала
-Ел.Стакла
-Ел.подесување на седишта
-Подесување на волан по височина и длабочина
-Команди на волан
-Греачи на седишта
-Сензор за дожд
-Серво волан
-Темпомат
-Стерео уредба
-Ал.Бандажи со нови гуми
-Халогенки
-Ксенон
-Еуро Кука оргинал Фабрична Jeep
-И уште многу други..

 Берово    Општина: Берово

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач