Logo

POWER STREACH ROLLER ZA STOMACNI \\\ Runners ///

Број на оглас: 2444976 | Објавен на: 05.03.2019, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Справи / Опрема / Абдомен за стомачни мускули

Вид на оглас: Се продава


Од секогаш сте сонувале за абдоменална дифиниција на Вашето тело а тоа може да го добиете само со Power Streach Roller.
Оваа справа помага во дефинирање на мускулите во градите, рамената, грбот и рацете. Така конструирана да може да се чуствувате удобно додека вежбате, а гумените тркала безбедност при оформување на Вашето совршено тело.
Производ кој што можете да го поставите таму каде што вам најногу Ви одговара за да се чуствувате удобно при вежбањето.

Dostava niz cela Makedonija ! ! !


www.runners.mk

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Runners MK

Потврден огласувач