Logo

Racna masina za nizejne tutun

Број на оглас: 2444977 | Објавен на: 19.06.2017, 22:39
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 170 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava racna masina za nizenje tutun, ne mnogu koristena vo odlicna sostojba

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Zore

Потврден огласувач