Logo

NOVI KAPACINJA ZA BANDASI BANDAZI SKODA

Број на оглас: 2445226 | Објавен на: 21.04.2017, 15:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 20 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Novi, nikogas ne staveni na bandaz.
Dijametar od nadvoresna strana 55mm.

Dijametar od vnatresna strana 50mm.

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 G

Потврден огласувач