Logo

КУЈНСКИ СЛИКИ / IMAGES KUZHINA / KITCHEN IMAGES

Број на оглас: 2445245 | Објавен на: 07.08.2018, 09:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 42 €
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Комплетна кујна

Вид на оглас: Се продава


Montirame kujnski satklo so slika na vašiot izbor. So visoka kvalitetna slika od 300dpi.
-Staklo od 4 mm i slika 69 eu m2 /// 42 eu metar (100*60)
-2 staklo po 4mm i slika 95 eu m2 /// 57 eu metar (100*60)
-Staklo od 6mm i slika 95 eu m2 /// 57 eu metar (100*60) -Kaleno staklo 6mm i slika 125 eu m2 /// 75 eu metar (100*60) -Kaleno staklo 8mm i slika 215 eu m2 /// 129 eu metar (100*60) -Za poveke inf: +38971 740 043

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 3d LIDER SELAM

Потврден огласувач