Logo

Bandasi 16ki za BMW so gumi.

Број на оглас: 2445269 | Објавен на: 20.04.2017, 23:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 € Цената не е фиксна 210 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasite se dobri so letni gumi 205 55

 Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

 Ivan

Потврден огласувач