Logo

Se izdava deloven prostor vo Centar

Број на оглас: 2445436 | Објавен на: 22.09.2017, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Вид на оглас: Се продава


Деловниот простор се наоѓа на ул.Јосиф Јосифовски 28 , наспроти Средната Стоковна Куќа (во близина на поштата).
Располага со приземје 30м2 + (WC и магацин).
За подолг период услови поволни.

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Mile

Потврден огласувач