Logo

Nokia N8

Број на оглас: 2445804 | Објавен на: 24.05.2017, 08:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nokia

Модел: N8

Боја: Rosa

Интерна меморија: 16 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Nokia N8 ekstra socuvan kako nov

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Zlatko

Потврден огласувач