Logo

Spark i 80 ovci

Број на оглас: 2445833 | Објавен на: 16.08.2017, 12:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Chevrolet

Модел: Spark

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Hitno se prodava chevrolet spark vo odlicna sostojba so pominati 60000 km...
Povekhe info na mob.
Isto taka se prodavaat i 80 ovci.
078 986 420
078 986 420
078 986 420

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Darko

Потврден огласувач