Logo

Opel astra vo top sostojba

Број на оглас: 2446103 | Објавен на: 30.04.2017, 13:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.350 € Цената не е фиксна 2.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Astrata e 1.2 i e domakinski socuvana, bez maana. Registrirana do 07.2017, so atest plin (dizna sistem) Karoseriski bez grebnatinka, motor perfekten.proverka kaj sakate

 Кичево

Прати Е-Маил

 Sasa

Потврден огласувач