Logo

Rotiracka freza za site traktori

Број на оглас: 2446433 | Објавен на: 29.03.2017, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 € Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Skoro nova rotiracka freza, odgovara za site traktori.

Telefon za kontakt:072 266 852
Barajte me na ovoj telefon, toj podole ne postoi.

 Валандово

Прати Е-Маил

 Dejan

Потврден огласувач