Logo

OPEL VECTRA 2.0DTI EXTRA

Број на оглас: 2446635 | Објавен на: 23.04.2017, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Vectra

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2016

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 1.499 € Цената не е фиксна 1.650 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Vectra 2.0DTI motor na lance. kolata e vo odlicna sostojba, novi gumi, centralno,elektrika na site 4 prozori, elektricen siber,klimatronik koj funkcionira i ladi....

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Boka

Потврден огласувач