Logo

ИМПЕРИЈА – Стан 83м²

Број на оглас: 2446674 | Објавен на: 21.12.2018, 23:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 83 m²

Греење: Друго

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Стар

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југоисток

Адреса: Ohrid

Цена: 85.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Шифра Ц 45/2
Се продава стан со површина 83м²,со распоред - дневна, трпезарија,кујна,спална,детска,ходник,купатило,тераса.Сите соби излегуваат на тераси.
Кат - 2
Станот се наоѓа во центар (во близина на Охридска Банка).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771

Огласи од: ИМПЕРИЈА

ИМПЕРИЈА

Булевар Туристичка 36А
Охрид

Станете Премиум член

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ИМПЕРИЈА

Потврден огласувач