Logo

Busenje dupki za lozarstvo i ograduvanje

Број на оглас: 2446832 | Објавен на: 30.06.2017, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


busenje na duplki vo poveke dimenzii za novi nasadi na lozarstvo ovostarstvo ograduvanje i slicno...

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 pere

Потврден огласувач