Logo

Kuka od 168m2 vo Veles - Moze I zamena za stan

Број на оглас: 2447249 | Објавен на: 10.08.2020, 11:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 10

Квадратура: 168 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 40 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Нова

Опрема: Полу наместен

Број на балкони: 3 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Југозапад

Адреса: Мирче Ацев

Цена: 28.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Велес, во непосредна близина на плоштад Којник. Куќата која е цврста градба располага со приземје и два ката, поврзани со внатрешни скали, како и 3 балкони. Вкупна корисна површина на куќата е 168м2 односно по 56м2 по кат. Куќата е со одличен распоред кој нуди живеење на две или три семејства. Истата е веднаш вселива и се продава заедно со мебел.
Можна е и замена за двособен стан со одредена доплата.
За подетални информации можете да се обратите на телефон 075 206 032
Цената е исклучително поволна и постои простор за договор.

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 Veles

Потврден огласувач