Logo

Ford transit tranzit Форд транзит

Број на оглас: 2447354 | Објавен на: 18.04.2017, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.222 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Ford transit patnicko 1998
300.000 km
2.5 disel.
Zamena ne e mozna.
KONTAKT TELEFON; 075-549-616
Cena po dogovor

 Дебар    Општина: Центар Жупа

Прати Е-Маил

 ...

Потврден огласувач