Logo

LANCIA THESIS 2.4 JTD

Број на оглас: 2447488 | Објавен на: 22.04.2017, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lancia

Модел: Thesis

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2016

Сила на моторот: 129 kw / 175 ks

Цена: 2.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Lancia Thesis 2.4jtd socuvana dosta dobro kako vo natre taka nadvor na stanski tablici km 153 000 ,motor Euro 3...kontakt na navedeniot broj , na Viber ili Whats app

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач