Logo

Opel astra

Број на оглас: 2447521 | Објавен на: 21.05.2017, 15:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: По Договор
2.500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Opel astra 2.0tdi so ful oprema ne e od uvoz kupena e od mk.salon prv gazda. Napraven e kompleten servis.hitno

 Гевгелија    Општина: Богданци

Прати Е-Маил

 krum

Потврден огласувач