Logo

Aluminiumski bandazi / felni za AUDI 17ki

Број на оглас: 2447551 | Објавен на: 24.07.2017, 14:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 280 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


se prodavaat 4 aluminiumski bandazi za Audi, 17ki, za info na tel br 071 373 594

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Boban

Потврден огласувач