Logo

Sporet-Trajnozarekje

Број на оглас: 2447762 | Објавен на: 16.06.2019, 13:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Prodavam Sporet Trajnozarekje so regulator.

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач