Logo

CITROEN ZX PLIN ATEST EFTINO

Број на оглас: 2447884 | Објавен на: 31.05.2017, 18:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Citroen

Модел: ZX

Година: 1995

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2017

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 850 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Kolata e vo solidna sostojba,redovno odrzuvana i garazirana,atest plin,registrirana do krajot na dekemvri.moze da se vidi vo sekoe vreme.

 Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

 honda