Logo

Mercedes A140

Број на оглас: 2447906 | Објавен на: 13.06.2017, 10:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: A 140

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.150 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Мерцедесот е регистриран до 03.09.2017, има клима и атестиран плински уред. Менувачот е полуавтоматски (рачен 5 брзини без кумплук).Предните гуми, дисковите и плочките се нови.Возилото е одлично сочувано и внатрешно и надворешно.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Andrej

Потврден огласувач