Logo

Pumpa potopna za nafta 12/24v

Број на оглас: 2447957 | Објавен на: 10.01.2020, 16:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Novi pumpi potopni za nafta ili za nekoja druga tecnost
na 12 i 24 volti
diijametar na pumpa f50 mm
protok 30l vo min.
priklicok izlez za crevo 19mm

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Stojanco

Потврден огласувач