Logo

VW GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI 110 KS_CISTO NOVA

Број на оглас: 2448696 | Објавен на: 24.04.2017, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2017

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 9.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE 2009 GOD...
UVEZENO OD HAMBURG GERMANIJA, DONESENO SO VOZENJE 2200 KM...
CELOSNA SERVISNA DOKUMENTACIJA..
PLATENO SE DO REGISTRACIJA...

KOLATA E KAKO OD SALON...

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач