Logo

masina za melenje pcenka

Број на оглас: 2448806 | Објавен на: 31.03.2017, 14:14
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Машината е во целосно исправна и физички многу добра состојба.

 Валандово

Прати Е-Маил

 gokan