Logo

Bandazi so Pirelli gumi 5x112, 225/45 R17

Број на оглас: 2449147 | Објавен на: 19.05.2017, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Алуминиум бандажи со Pirelli гуми 225/45 R17 , 5х112
Цена по договор

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Гуми