Logo

golf 4 1.9 tdi 90ks 2000

Број на оглас: 2449190 | Објавен на: 29.04.2017, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2017

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.749 € Цената е фиксна 2.750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Многу добро сочуван Голф4, редовно сервисиран, со клима исправна, 4 X AIRBAG, централно заклучување, електрика на стакла и ретровизори, серво, волан подесив, ABS, нови предни гуми (M+S).
Сменето сет каиши и водна пумпа, и сите филтри. Сменето предни дискови со плочки.
ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 076 345 534. Ве молам барајте само на овој број.
СЕКАКО, ИЗБОРОТ Е ВАШ!! Верувајте дека на пазарот имате голфови и голфови, ама ако знаете да го изберете најдобриот, економичен, одржуван и здрав ГОЛФ4 сигурно ќе дојдете за да го видите овој и самите да се уверите.
Една слика илјада зборови!! Јас нема да ви се налутам кога и да се одлучите слободно - Јавете се на: 076 345 534.....076 345 534...076 345 534..
НАПОМЕНА ако задоцните со доаѓањето јас нема да сум виновен..

 Кратово

Прати Е-Маил

 Ace

Потврден огласувач