Logo

Kran P&H Omega 4x4 20t

Број на оглас: 2449570 | Објавен на: 10.07.2017, 11:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 30.000 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини/ Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


Maksimalna dolzina na strela 20m
Cenata e bez vklucen DDV

 Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

 Boris

Потврден огласувач