Logo

Masa staklena

Број на оглас: 2449659 | Објавен на: 17.03.2019, 10:31
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси

Вид на оглас: Се продава


Polovna rabotna masa

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Shpejtim

Потврден огласувач