Logo

SEAT ALTEA 1.9TDI 77KW-105KS 2004 GODINA

Број на оглас: 2449823 | Објавен на: 25.04.2017, 20:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Altea

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2017

Сила на моторот: 77 kw / 105 ks

Цена: 5.700 € 6.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA SEAT ALTEA
EXTRA SOCUVANA
REGISTRIRANA
NAPRAVEN CELOSEN SERVIS
VREDI DA SE VIDI

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 ALEK

Потврден огласувач