Logo

ORIGINAL 17KI BANDAZI SO NOVI GUMI ZA CITROEN 4x108 - ZAMENA

Број на оглас: 2450108 | Објавен на: 27.05.2017, 19:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM 4 ORIGINAL 17KI BANDAZI SO CHISTO NOVI GUMI 4x108 IZVADENI OD CITROEN C4 SE FAKJAAT I NA PEZHO
INFO:
070 55 88 55
070 55 88 55

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач